2.jpg
Klanten Het Nederlandse Paardenportaal

De klant aan het woord

Zorgen dat onze klanten uit de Hippische Branche de beste presentatie op het internet krijgen, dat is onze doelstelling. Dit bereiken wij met mooie websites, films, internet advertenties, ....

Hoe de klanten dit ervaren laten wij graag over aan de klanten zelf. Links in het menu ziet u een aantal klanten staan, wij nodigen u uit om eens de verhalen en de websites van de volgende klanten te bekijken. Wilt u de website van de klant bekijken, bekijk de complete lijst hieronder en klik op het plaatje om naar de website te gaan. Dressuurstal Van Bedaf www.vanbedaf.com Pensionstal Brand www.pensionstal-brand.nl HC Midden Zeeuws-Vlaanderen www.hcmiddenzeeuwsvlaanderen.nl Stal De Seggelaer www.staldeseggelaer.nl Stal Perlee www.stalperlee.nl De Gouden Hoep www.degoudenhoep.nl Stal Levade www.stallevade.nl De Gulle Ruif www.degulleruif.nl Stal Arends www.stalarends.nl Willen-Jan Piggen www.willemjanpiggen.nl De Hilversumse Rijclub www.hilversumserijclub.nl